تبلیغات روی ظروف


استراتژی تبلیغ دارای دو رکن اصلی می باشد : خلق پیام های تبلیغ و گزینش رسانه ها برای تبلیغ. ایجاد اصولی و اثربخش این دو رکن از اهمیت زیادی برخوردار است. افزایش بودجه بیشتر تبلیغ نمی تواند موفقیت مبارزه ی تبلیغاتی را تضمین نماید. امکان دارد دو شرکت مبلغ های همانندی برای تبلیغ خرج کنند ولی به نتیجه های متفاوتی دست یابند. مساله ی میزان بودجه اهمیت زیادی ندارد ، ولی تنها زمانی پیام بازرگانی می تواند موفق شود که مورد توجه مخاطب ذی ربط قرار گیرد و بتواند پیام را به خوبی برساند.


پیام های تبلیغاتی کنونی ، برای اینکه جلب توجه کنند ناگزیرند برنامه ریزی بهتری داشته باشند ، خیال انگیزتر و گیراتر باشند تا بتوانند نظر مصرف کنندگان تبلیغ را جلب نمایند. نخستین گام در خلق پیام تبلیغاتی اثربخش این است که باید مشخص کرد چه پیامی می تواند به مصرف کننده برسد ( چه پیامی را می توان به او مخابره کرد و بر اساس همین دیدگاه یک "استراتژی پیام" تدوین نمود ) هدف تبلیغ این است که مصرف کننده را وادار نمود به شیوه ای مشخص درباره ی یک محصول یا شرکت بیندیشد و یا در برابر تیلیغ از خود واکنش نشان دهد ؛ بنابراین تدوین یک استراتژی اثربخش پیام ، با شناسایی منافع مصرف کننده آغاز می شود و باید در تهیه پیام از آن استفاده کرد. روش آرمانی یا مطلوب این است که استراتژی تبلیغ به صورت مستقیم تابع استراتژی ای باشد که شرکت بر آن اساس پایگاه خود را در بازار تعیین کرده است. پیام های مبتنی بر استراتژی در قالب جمله های ساده بیان می شود و به بیانی روشن پایگاه و منافعی را که شرکت در تبلیغ های خود بر آنها تاکید می کند ، ابراز می گردد. دهنده ی پیام های تبلیغاتی باید یک دیدگاه خلاق یا فکر بزرگ ارائه نماید ، همان فکری که بتواند به استراتژی شرکت جان ببخشد و پیام را به شیوه ای به یاد ماندنی و متمایز از سایر پیام ها ( به مصرف کننده تبلیغ ) بدهد.
اثر پیام تنها بر آنچه گفته می شود تاکید نمی کند ، بلکه بر شیوه ای که پیام ( تبلیغ ) داده می شود متمرکز است. شرکت تبلیغ کننده باید به این فکر بزرگ جامه ی عمل بپوشاند و پیام را به گونه ای به اجرا در آورد که مورد توجه بازار مورد هدف قرار گیرد و ایجاد علاقه کند.
تبليغات بر روی ظروف چینی جزء ماندگارترين و زيباترين انواع تبليغات مي باشد.میزان اثربخشی این نوع تبلیغ بسیار بالاست و در بین انواع تبلیغات جزء خاص ترین نوع تبلیغ به حساب می آید. معمولا شركت های بزرگ و برند هاي بنام از اين نوع تبليغ استفاده مي كنند.مزيت اين نوع تبليغ ماندگاری ، دوام ، زيبايي و مخاطب عام آن است كه با توجه به قيمت و هزينه آن نسبت به ساير تبليغات ، بهره وری بيشتری ايجاد مي كند.
تبلیغات بر روی ظروف چینی ، گامی موثر در مسیر برندینگ شرکت شماست.
تیم تبلیغاتی چینی خاتم با پشتوانه ی علم مدیریت تبلیغات و سابقه ی چندین ساله ی فعالیت در صنعت چاپ و تبلیغات و بهره گیری از مشاوره ی تخصصی استادان این فن ، اکنون به صورت کاملا تخصصی در زمینه ی مشاوره و اجرای تبلیغات بر روی ظروف ( تبلیغات نمایشگاهی ) در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

مزیت های تبلیغات بر روی ظروف :
1) ماندگاری و جلوه منحصر به فرد آن .
2) خاص بودن نوع تبلیغ و عام بودن مخاطب آن .
3) میزان اثربخشی بالای آن .
4) جذابیت بسیار زیاد آن .
5) کاربردی بودن آن که باعث می شود مشتری به صورت بلند مدت از آن استفاده کند.
6) تبلیغی است که شرکت های بنام از آن استفاده می کنند ؛ پس موجب افزایش اعتبار شرکت در ذهن مشتریان می شود.
انواع ست اداری