فعالیت ها

1 - فعالیت های این گروه در بخش بازار محصولات خانگی شامل تولید و ارائه انواع سرویس های چینی غذا خوری ، کادوئی(سرویس چای خوری،سرویس میوه خوری و ...)،کودک و ....می باشد.

در این بخش از فعالیت های مجموعه ، بهره گیری از انواع بدنه ها از قبیل گرد ، چهارگوش ، فانتزی و ... صورت می گیرد. گل آرایی این تولیدات توسط تیم طراحی و الهام گرفته از انواع مختلف زمینه های هنری مانند : هنرهای سنتی ، ملی ، اسلامی ، مدرن و ... می باشد. محصولات تولید شده شامل سرویس های غذاخوری 6 نفره ، سرویس های غذاخوری 12 نفره ، انواع ست پذیرایی چای خوری ، انواع ست پذیرایی میوه خوری ، سرویس کودک و انواع ظروف عمومی خانگی از قبیل قوری های خانگی ، نعلبکی استکانی ، کاسه آبگوشت خوری ، ست 18 پارچه و ... می باشد. 

2 - فعالیت های این گروه در بخش بازار تجهیزات هتلی شامل :

- ارائه انواع ظروف چینی هتلی

- چاپ آرم روی ظروف چینی ، بلور ، پیرکس و آرکوپال

- تولید انواع ظروف پایه دار و تزئینی

- مشاوره تخصصی در مورد تجهیز ظروف مجموعه ها و راهبردهای تبلیغی آنان

می باشد.

گروه خاتم با توجه به ارتباط با کارخانجات تولید ظروف چینی در سراسر کشور و بازرگانان و تجار ، مجموعه ای قدرتمند ، متنوع و بی نظیر در زمینه ارائه ظروف می باشد.

3 - فعالیت های این گروه در بخش تبلیغات  شامل مشاوره و اجرای کلیه امور تبلیغاتی (نمایشگاهی) بر روی ظروف چینی ، بلور ، آرکوپال و پیرکس می باشد.

تیم تبلیغاتی گروه صنعتی خاتم با پشتوانه علم مدیریت تبلیغات و سابقه ی چندین ساله ی فعالیت خود در صنعت چاپ و تبلیغات و بهره گیری از مشاوره و راهنمایی تخصصی استادان این فن ، اکنون به صورت کاملا تخصصی در زمینه ی مشاوره و اجرای کلیه امور تبلیغاتی بر روی ظروف چینی ، در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. 

 

تیم تبلیغاتی گروه خاتم ، تخصصی ترین گروه در زمینه ی تبلیغات بر روی ظروف می باشد.









تولید کننده انواع کاغذ دیواری های سفارشی مناسب با طرح دلخواه شما به هر ابعادی

decorprint.ir